Nowe portfolio grafika…

W życiu każdego grafika, przychodzi moment zmian. Pewne rzeczy się zużywają i trzeba pomyśleć nad nowymi. Jak to mówią szewc w podartych butach chodzi, aby to przysłowie nie dotyczyło również mnie, zdecydowałem się na odświeżenie swojego cyfrowego portfolio.

slajder_glowna1_05

Wiele umieszczonych projektów co zrozumiałe, jest tożsamych ze starym portfolio. Wielu nie wrzucałem, więc jeżeli kogoś interesują starsze projekty proszę pisać na maila – podeśle kilka innych prac. Spora ilość wykonywanych przeze mnie projektów posiada klauzule poufności, z wielu takich projektów jestem bardzo zadowolony, ale z wiadomych przyczyn nie mogę ich tutaj umieszczać.

Wierzę, że wrzucone projekty skłonią państwa do podjęcia współpracy ze mną, jeżeli jednak chcielibyście zobaczyć więcej prac proszę o informacje. Zainteresowanym podeślę projekty pod konkretne oczekiwania, np. tylko portale www, lub tylko logotypy itp…

Projekt portfolio oparty jest na wordpressie, ogromną prace programistyczną wykonał tutaj wajcowicz.pl. Współpracę z Piotrem POLECAM.

Podsumowując zapraszam do zapoznania się z projektami, które przekonają państwa do podjęcia długofalowej współpracy ze mną!

 

 

wstecz